Již nechcete o víkendu sedět doma a přemýšlet, co vlastně dělat? Hledáte vzrušení, díky kterému poznáte charakter Vašich nejbližších? Vyzkoušejte lasergame praha, jedinečnou kolektivní hru, která principem připomíná paintball, ovšem místo barev používáte lasery.

Jak to funguje?

Laser game je ve svém principu skutečně jednoduchá hra. Stačí si nasadit speciální vestu, vzít do ruky laserovou pistoli, zanechat strach a pochybení v šatně, vymyslet taktiku, udělit rozkazy svému týmu a vkročit do prostorů, odkud není úniku!
Máte určitý časový limit, ve kterém musíte postřílet co největší množství svých nepřátel. Možná, že jste zdatní v takových hrách (například již zmíněný paintball), ovšem pamatujte, že toto je zcela něco jiného. Místnosti jsou temné a bez větších známek světla. Řídíte se jen pomocí barevných prvků na zemi či na stěnách a sledujete, jak světelné paprsky rozsvětlují celou arénu. A pamatujte, že bez taktiky to tady jen tak nepůjde.

Musíte mít strategii. Nesmíte nic ponechat náhodě. A především… Nebojte se! To je totiž ta největší chyba.

Vyberte si unikátní mód a speciální arénu, kde to se svými kamarády rozjedete

U nás si můžete vybrat mezi dvěma arénami, a sice Labyrint a Aztéc. Ty jsou tematicky založené a vždy se něčím liší. Dále nesmíte zapomenout si navolit takový herní režim, který bude sedět celé Vaší bandě, se kterou k nám zavítáte.

Můžete vyzkoušet jak death match, tedy mód, kdy nemáte spoluhráče a hrajete jen sami za sebe, nebo jedinečnou lahůdku pod označením Zombies, kdy bude jeden tým v roli „lidí“ a druhý v roli „nemrtvých a ohavných stvoření“.
Je toho opravdu mnoho a určitě si vyberete. Dejte svému víkendu smysl, posbírejte lidi a vyrazte za unikátní zábavou, která Vás chytne a nepustí! A nesmíme zapomenout, že ceny jsou u nás velice příjemné. Stejně jako reference, které zde zanechali naši stálí hráči!