Představujeme vám novou formu zážitků pro školy a děti součastně. Děti se totiž hrozně moc těší na výlety. Mohou tak strávit čas se svými spolužáky někde venku, mimo lavice. Už tento fakt je sám o sobě pro ně jistě velice záživný. Mezi dětmi se totiž často najdou jak nejlepší přátelé, tak dobré kamarádky a kamarádi a všichni společně si tak můžete užít den volna strávený bez křídy a také bez učení. Tyto aktivity se také stávají čím dál tím populárnější a to z toho důvodu, že je rozhodně kam s dětmi vyrazit, takže neváhejte, my vám poradíme a ještě navíc vám dáme instruktora, který všechno dopodrobna naplánuje a všechno zorganizuje, takže vás celým dnem provede.

– jako učitelé se tak vlastně nemusíte vůbec o nic starat a můžete si vychutnávat zábavu a konečně trochu volnosti od učeben. Jistě si to také zasloužíte, takže se zbytečně nestresujte a nechejte na celkovou organizaci někomu jinému, právě nám!
Tipy na školní výlety sem tam někde najdete, ale u nás je dokonce budete mít zařízené a to se vším všudy. Na výběr jich máme hned několik druhů:
– pro ty nejmenší – kterým stačí jeden den strávený velice zajímavou aktivitou.
– kdo si hraje, nezlobí – zde máte na výběr z více druhů různých organizačních situací.
– od pekaře po čtyřkolky – zvolte si to pravé!
– hledání limitů – chcete pro ně spíše adrenalin a dobrodružství? Pak je přesně tohle to pravé!
nebo dvoudenní – dokonale stmelí žáky vyššího stupně.

To pravé pro každého!

V případě zájmu poradíme.

Pokud byste potřebovali poradit s výběrem nebo jste neměli čas studovat všechny možnosti, pak se neváhejte na nás obrátit s telefonními dotazy, které velice rádi a rychle zodpovíme. Poradíme vám, co bude nejlepší pro vaši třídu, a navnadíme plnohodnotnými zážitky! Podle toho jak máte staré děti jistě vybereme to nejlepší, co je bude bavit. Užijí si tak naplno den skvělých zážitků a vy s nimi budete také moci v klidu relaxovat, aniž byste se trápili jako učitelé s organizací nebo vymýšlením nápadů.