Nezapomeňte na to, co hraje prim: prvotní dojem. Úsměv, čisté oblečení, perfektní make-up, pakliže nějaký zvolíte. Dejte si záležet, tohle může být otec vašich budoucích dětí. Proč je první dojem tak důležitý? Protože náš mozek si vytvoří názor na někoho během prvních deseti vteřin. Tento první dojem se poté špatně mění, ať už se budete snažit sebevíc.

Čím (nejenom své budoucí partnery) stoprocentně odradíte?

Hovor o bývalých partnerech
Nebavte se nikdy před novým přítelem o mužích z vaší minulosti. Muži jsou lovci. Pokud cítí, že patříte někomu jinému, respektují to a zájem o vás u nich opadne. Je to něco jako značkování si území. Muž nechce ženu, jejíž zájem a loajalita leží stále ještě u předchozího partnera.

Můžete se zmínit v jedné větě o tom, kdy jste naposledy randila, nebo kdy váš poslední vztah skončil, ale buďte minimalistická a raději řekněte, že o tom teď přece nebudete mluvit. Není nutné, aby o vás nový partner věděl všechno. Bavte se o přítomnosti.

Nechte na stole
Pokud jste na veřejném místě, není pravděpodobné, že by vám chtěl tento muž ublížit, ani kdybyste se moc neznali. Můžete si mobil nechat na stole, pokud se necítíte bezpečně, nebo v ruce, pokud jste venku. Ovšem pokud se necítíte ohrožena a nemáte důvod mít mobil ruce z důvodu bezpečí, je nevychované nevěnovat svému prvnímu rande veškerou pozornost (pokud to není nevyhnutelně nutné), je to nevychované.

Příliš očividný zájem
Mějte na srdci, že jde o rande, ne o výslech. Také jde o rande, nikoli o nějaké erotické představení. Také není dobré, abyste jeden druhého překřikovali nebo abyste mu projevovala příliš otevřenou náklonnost. Nebuďte příliš hr, nesnažte se muže uhnat. Můžete mu napsat, pokud se zdrží, případně v den schůzky, jestli to stále platí. Nebuďte stíhačka, muži to nemají rádi.