Pokud jste v situaci, že vám
žádný peněžní ústav už nic nepůjčí, a to zejména protože jste v registru dlužníků, nebonemůžete prokázat příjem, ještě je tady nebankovní hypotéka. Její pravidla jsou mnohem volnější, a navíc nikdo neřeší, na co peníze potřebujete. Tento způsob je vhodný pro řešení exekucí, nevýhodných dřívějších půjček a také pro ty, kdo potřebují větší časový úsek pro splácení. Právě menší částky rozložené do časového období až 30 let vás tak nezatíží.

Pošlete námfotografie vaší nemovitosti, kterou můžete ručit, ať už je to rodinný domek, chata, chalupa, rekreační objekt nebo byt v osobním vlastnictví. Ukažte nám ve fotografiích, o jaký objekt se jedná, a my posoudíme, zda vám půjčku můžete poskytnout. Výše půjčky se pohybuje 50 – 80% z odhadu nemovitosti. Také samotný odhad za vás budeme financovat, nemusíte tedy vynakládat žádné prostředky ani poplatky, abyste mohli obdržet peníze.

Díky naší šikovné nebankovní hypotécebudete zase moci v klidu spát

Máte černé myšlenky a obavy z exekutorů a jejich polepování vašeho majetku? Teď už se bát opravdu nemusíte, jsme na to s vámi. Pomůžeme vám ve chvíli, kdy budete potřebovat.

Jaké jsou výhody nebankovní hypotéky?

Mezi ty hlavní patří zejména:
– nemusíte prokazovat vaše příjmy
– nezajímá nás, zda jste v registru dlužníků
– schválení probíhá rychle a zdarma do 24 hodin od požádání
– vaši nebankovní hypotéku můžete kdykoli splatit bez sankcí
– budeme komunikovat s vašimi věřiteli i exekutory za vás
– k žádosti o půjčku stačí jen fotografie vašeho rodinného domu, chaty, chalupy nebo bytu
– nebudeme se vyptávat na účel půjčky
– financujeme 50 – 80% z odhadu nemovitosti

Co pro šikovnou nebankovní hypotékumusíte udělat?

Vyplňte on-line žádost na stránkách naší firmy a my vás budeme kontaktovat. Na uvedený e-mail pošlete minimálně 4 kusy fotografií své nemovitosti, uveďte jméno, bydliště a kontaktní telefon.
Do 24 hodin poté vaši žádost posoudíme a schválíme, a můžete přijít podepsat úvěrovou smlouvu a zajistit si tak prostředky, které v tuto chvíli neprodleně potřebujete.