Ať už se hádáte, jste vzteklá nebo naštvaná či jenom prostě argumentujete, neměla byste říkat několik věcí, na které bývají muži přecitlivělí.

Každá žena ví, že chlapi jsou jenom velké citlivky, které neumějí některé poznámky snášet dobře. A které to jsou?
„Aby ses ze své matky nezbláznil.“
· Nepokoušejte lásku syna k milované matce. Většina mužů je na svých matkách emocionálně závislá, a pokud se pokusíte dostat mezi ně, špatně to ponesete.

· Pokud jej milujete takového, jaký je, uvědomte si, že právě jeho matka je ta, které za to vděčíte. Nemůžete po něm chtít, aby na svou matku zanevřel nebo aby se jeho vztah k ní změnil jenom proto, že vám se to nelíbí.

· Ano, je to jiné, pokud jeho matka ohrožuje vaši rodinu, nebo dělá něco, co škodí dětem či vašemu manželovi. I tak je ale lepší volit jiná slova. Argumentujte, nenechte své emoce, aby ovládly váš jazyk.
„Ty nám plešatíš.“

· Je to úplně stejné, jako by vám váš manžel pověděl „máš povislá prsa“ nebo „tobě vyrašily vrásky“. Ani když máte dobrou náladu, toto sdělení by vám nepřipadalo vtipné, že? Mlčeti zlato.

· Nekomentujte jeho pokrývku hlavy. Není to nic příjemného, když váš životní partner prohlásí, že jste stará.

· Také byste neměla mluvit o pivním břichu, pokud nechcete, aby vám manžel připomněl kila navíc. Mějte cit a zachovejte takt. Za hádku a špatnou náladu taková hloupá poznámka nestojí.
„Ty a ti tvoji kamarádi.“

· Opatrně. Váš manžel si nenechá vzít to jediné, co jej umí odpoutat od práce a shonu doma: partu kamarádů, kterou zná od střední školy, oblíbenou hospodu a pár piv.

· Je zbytečné se ho snažit měnit. Ostatně, on vám taky nebere vaše výlety za kamarádkami, sedmičku vína nebo vaše seriály či romantické filmy.

· Nechte mu jeho jeden až dva dny v týdnu a on nebude mít důvod od vás utíkat tak často, pokud mu to nebudete zakazovat.