Ne každý má doma šikovného kutila, a ne každý si chce podobné dovednosti osvojit. Takže pokud vy sami patříte k těm, kterým nářadí absolutně nic neříká, ani ve svém okolí nemáte nikoho ochotného, pak pro vás může být výměna nábytku v bytě poměrně tvrdým oříškem. Může, anebo nemusí. To záleží na tom, kam se obrátíte – není nutné, abyste se s celou situací porvali vy sami, stačí si zavolat na pomoc profesionály a nebudete se muset starat vůbec o nic, a přitom budete mít jistotu, že všechno proběhne na výbornou!

technický plánek, náčrt

A zdaleka nejde pouze o výměnu nábytku v bytě! Demontáž a montáž nábytku Praha https://www.odnesto.cz/montaze-a-demontaze/ se vám může hodit i v mnoha jiných životních situacích. Třeba při běžném stěhování anebo vyklízení půdy po babičce. A vědět byste samozřejmě měli i to, že se ani zdaleka nemusí týkat pouze území Prahy. Mobilní firma dojede kamkoli, kam budete potřebovat, klidně i do zahraničí.

To, co vás jistě bude zajímat ze všeho nejvíce je, kolik to celé bude stát a jaké služby za takovou cenu získáte.

Ač jsou pražské ceny vysoké, tak v tomto případě to neplatí – jsou takové, jaké získáte i v jiných koutech republiky, tedy široce dostupné.

Naopak pokud jde o služby, tak ty jsou špičkové!

Jak již bylo řečeno, když budete mít zájem o změnu své soukromé anebo firemní adresy, anebo třeba pouze jen o přemístění klavíru, můžete počítat s komplexní nabídkou služeb na míru vašim potřebám.
dvě papírové tašky, červené pozadí

Především se jedná o již zmíněnou montáž a demontáž nábytku. Také o dodání všech potřebných obalových materiálů.

O instruktáž, jak vše ideálně připravit a zabalit.

O služby technika, který v náročných podmínkách vše naplánuje a zajistí, aby se vše dostalo na své místo.

O špičkovou péči o kancelářskou techniku i jiné citlivé věci.

A samozřejmě si můžete objednat i služby na klíč – bez práce a bez starostí.