Jestliže je nutností, abyste jezdil ve tmě automobilem, potom nezapomeňte na investici do kvalitních autožárovek H7 https://www.lightpark.cz/autozarovky-pro-predni-svetla/?par=oznaceni-ece|h7.
1. Určitě se Vám vyplatí dobře vidět.
2. Ale také to, že jste dobře viděn!
Obojí je nezbytností, kterou nelze přehlížet, nebo podceňovat.ncar
Určitě Vás napadne, že v noci není provoz na silnici nijak závratný, takže se Vám pojede skvěle. Plynule a rychle. Ale tady pozor. Na cestě noční krajinou Vás může potkat cokoliv, stejně jako ve dne. Jenže ve dne vidíte podstatně lépe. A to je onen markantní rozdíl při jízdě za světla, nebo v noci.
Buďte vždy připraven.
Efektivně si posvítit za tmy se rozhodně vyplácí. Sledujete vývoj autožárovek? Víte, že jsou pro potřeby řidičů vylepšovány nové a nové typy autožárovek, které zajistí bezpečnou a spolehlivou jízdu? Výrobci jsou také řidiči. A mají jedinečnou šanci na vlastní kůži zažívat noční jízdy z práce, když pracují právě na vývoji nového druhu osvětlení automobilů. Protože přesně vědí, co je na prvním místě při jízdě noční krajinou nejdůležitější, dokážou vychytat drobné odchylky od předchozích typů. A v tom je obrovská výhoda pro nové řady autožárovek.
Proto sledování nových výkonnějších a spolehlivějších autožárovek na trhu by mělo patřit na první místo Vašeho zájmu o bezpečnou noční jízdu automobilem. S bezpečnou jízdou ve tmě samozřejmě souvisí i mnoho dalších aspektů, abyste do cíle dojel vždy spolehlivě, bez karambolu. Ale na osvětlení také nezapomínejte. Být připraven je tedy na místě.
Nemusíte přemýšlet o tom, zda se na cesty vydat za světla, nebo za tmy.
Když budete mít kvalitní žárovky ve světlometech Vašeho automobilu, potom se nemusíte řídit tím, jestli je noc, nebo den. Vy můžete na silnici vyjet kdykoliv! A s povinnou náhradní sadou autožárovek v kufru už nemusíte mít obavu opravdu z ničeho. Protože Vy uvidíte a budete viděn za jakýchkoliv podmínek na noční komunikaci! mcar