Díky stejným rozměrům europalet je mnohem jednoduší přepravovat vetší množství zásilek, zvláště velké společnosti, které mají vysoký obrat, to ocení. Vyberte si, zda chcete nové nebo použité, stanovte přesný počet a my vám vaši objednávku doručíme, abyste měli veškerý komfort a mohli spokojeně dále obchodovat, abyste byli vy i vaši zákazníci se vším spokojeni.

Sehnat u nás můžete i další typy palet, dokonce i atypické, jistě najdete takové, jaké právě teď potřebujete. Na trhu máme dlouholeté zkušenosti, víme tedy, že si svých zákazníkům musíme nadevše cenit a snažit se jim vyjít co nejvíce vstříc. Všechny naše palety jsou vyrobené podle právních norem, které zaručují jejich bezpečnost a to, že zboží, které na ně umístíte, se nic nestane, pokud se s celým nákladem bude zacházet tak, jak se má.

V případě vašich jakýchkoliv dotazů k našim službám či produktům neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis, všechny vaše dotazy vám rádi co nejrychleji zodpovíme a pomůžeme v případě vašich specifických požadavků. Obrátit se na nás můžete v několika případech, pokud kupujete palety, nebo naopak prodáváte, naše společnost je totiž také vykupuje. V případě skutečně velkého množství si pro ně dojedeme přímo k vám.

Navštívit také můžete naše provozovny, zde také palety vykupujeme a vytváříme tu nové, vysoce kvalitní. Vzhledem k našim zkušenostem v práci se dřevem nabízíme také opravy palet, aby se daly využít co nejvíce a šetřily se zdroje cenného kvalitního dřeva. Oprava je sice náročnější, ale na druhou stranu ekologicky šetrnější, buď vám paletu vyměníme za novou. V případě že budete chtít svou konkrétní zpět, vám ji opravíme a vrátíme.