Při výběru nábytku se nejdříve zamýšlíme nad tím, aby se nám do domácnosti hodil. Vzhledem i stylem. Důležité jsou také jeho další vlastnosti. Musí být pohodlný, elegantní a přitom praktický. Všechny tyto o vlastnosti ratan určitě splňuje. A oproti jiným materiálům s sebou přináší mnohé další výhody.ratanový cop.jpg

  1. Údržba

Většina kusů nábytku brzy ztratí dojem „novoty“ a vypadá zašle. Pokud se tedy o něj nepečuje podle předepsaných náročných údržbových kroků. U ratanu to neplatí. Vystačíme si s prachovkou či vysavačem, případně vlhčeným hadříkem na odolnější nečistoty. Žádné laky, vosky nebo čisticí prostředky.

  1. Vzhled

Vzhledem se hodí ke každému stylu, k novému i starému nábytku. Všude skvěle zapadne. Navíc existuje v mnoha barevných přírodních odstínech, dle potřeb se barví také uměle.

  1. Spolehlivost

Tento materiál patří k létem prověřeným. Nábytek, oblečení a nádoby z něj si splétali již obyvatelé Starého Egypta.

  1. Odolnost

Ačkoli na pohled vypadá křehce, vůbec tomu tak není. Jedná se o jeden z nejpevnějších přírodních materiálů vůbec. Navíc je odolný vůči UV záření, střídání teplot a vydrží různé povětrnostní podmínky.

  1. Pohodlnost

I bez polstrování nabízí některé druhy pohodlné posezení. Jiné se bez něj sice neobejdou, ale zase dotvoří celkový estetický dojem.
Ratan sten-skrine se používá pro estetický efekt jako výplň posuvných a skládacích dveří v hliníkovém rámu. Nabízen je v různých barevných odstínech, a to přírodních i uměle barvených třeba na modro.ratan proutěný.jpg
Veškerý nábytek vám tato společnost vyrobí na míru a přesně podle vašich představ. Od skříní po kuchyně a další. Pokud máte zájem o skříň na míru, připravte si předběžnou objednávku. Jednoduše změříte prostory, uvedete, které věci by se do skříně měli vlézt, dále vyberete barevnost (barvy, dřevěné dekory) a následně už jenom materiál výplně (ratan, bambus, lamino, sklo…). Poté už se domluví termín schůzky, kde se vše upřesní, odborně přeměří a vyrobí.