Jak to děláte Vy? Mordujete se s jedním jízdním kolem za druhým, když je upevňujete na střechu vozidla? Nebo jste snad přišli na nějaký šikovný fígl, který Vám tu protivnou práci usnadní? To asi těžko, viďte?
A jak se Vám potom jede s plnou střechou, která je najednou pěkně vysoká? Což o to, viadukt podjedete snadno, když tam projede i autobus. Ale co větve stromů kolem okresní silnice, která vede do cyklistického kempu? Jak to Vašejízdní kola zvládají? Přežijí vždycky ve zdraví? Nebo je musíte před sjezdem do kempu pracně sundávat a osádka vozidla jede po svých?

Už jste to slyšel?
A víte Vy vůbec, že těmto strastem se můžete lehce vyvarovat? Slyšel jste o zařízení, které Vám pomáhají a zabezpečují plynulé upevňování i převoz jízdních kol? Jmenuje se to držák na kola za tažné zařízení! To je věc, co?
To musíte mít!
Nebuďte nevěřící a prozkoumejte kvalitu držáku na kola za tažné zařízení, které je Vám nabízeno, jako náhrada za strasti na cestách! Určitě nám dáte za pravdu!
Co tak asi zjistíte?
Zjistíte to, že nemůžete jinak, než okamžitě zvolit takový držák na kola, který bude pro Vaše potřeby nejvhodnější. Protože
· je praktický, snadno ovladatelný,
· můžete zakoupit držák na dvě, tři, ale i čtyři kola najednou,
· můžete mít držák uzamykatelný, nebo dokonce sklopný, což Vám umožní lepší přístup do kufru auta,
· materiály, jako je hliník a ocel, Vám zajistí lehkost a pevnost,
· Vaše jízdní kola se nebudou klátit ve větru, ale budou pevně usazena kousek nad zemí,
· i certifikát Vám zajistí spolehlivost a kvalitu!

To není málo, viďte? Vaše tažné zařízení bude využíváno každým coulem!
Víte, čeho všeho se vyvarujete?
Víte, jak nadchnete rodinu, která nebude muset naslouchat Vašemu láteření při upevňování jízdních kol na střechu? Jak nebudete muset dávat tak obrovský pozor na poškození laku střechy auta, když se kolo při manipulaci vysmekne?
A co teprve rodina, která je vyhnána před cílem ven, aby nasedla na svá jízdní kola a frčela do kempu za Vámi? A to nemluvíme o tom, jak pracné je sundávání kol!
Vidíte, jeden jediný kvalitní držák na kola za tažné zařízení, a kolik radosti udělá? A zároveň práce ušetří!