Také se rozhodujete o tom, že opustíte město a budete žít ve venkovské oblasti mimo městský ruch? K takovému počinu vám můžeme jen gratulovat, protože mnoho lidí zjišťuje, jak na jejich zdraví neblaze působí chaos a smog a prostředí, v němž se objevují na ulicích různé skupinky ne zrovna přátelsky naladěných individuí. Život ve městech, zejména těch větších, je plný úskalí a mnohdy i podvodů a intrik, a kdo chce žít poklidným životem, takovému prostředí se raději vyhne.

skladové kontejnery

Někteří lidé to řeší tak, že se nastěhují do rekreační chaty v průběhu jara a do podzimu mají dostatek času k tomu městský byt prodat a zároveň chatu připravit k celoročnímu bydlení. Že to obnáší spoustu starostí, je celkem jasné, a jednou z nich je i řešení, kam umístit vybavení chaty, abyste jej měli stále po ruce, a zároveň uvnitř objektu nezaclánělo.

přeprava skladových kontejnerů

Nemáte-li žádnou kůlnu, sklep ani garáž, nabízí se možnost pronájmu skladu. Jedná se o ocelové přepravní kontejnery, častokrát vídané zejména v námořní dopravě anebo na vlakových překladištích, v nichž se skladují a transportují různé výrobky po celém světě. Kontejnery jsou velice pevné a odolávají dešti, sněhu, větru, ale i krupobití a silnější vichřici, a můžete do nich umístit od lehčích předmětů až po ty nejtěžší, jako je nábytek, spotřebiče, koberce či dokonce trezor.

Sklad si můžete zapůjčit na libovolně dlouhou dobu, která se obvykle shoduje s délkou rekonstrukce. Musíte mít ovšem včas připravené prostory pro jeho umístění, a zajistit přístup techniky, která jej na místo dopraví a složí.

Kontejnery se vyrábí v rozměrech přibližně dva a půl metru na šířku i na výšku a na délku buď šest nebo dvanáct metrů. Pronájem není vázán pouze na jediný kus, kontejnerů lze pronajímat i více, máte-li podezření, že se vám všechny vaše věci do jednoho boxu nevejdou.