Pak zkuste změnu! Život přece není jenom o jídle a my vám nyní představíme metodu, která je účinná a díky které opravdu můžete zhubnout tolik kilo, kolik si sami dáte za cíl, vlastně kolik sami budete chtít. Stačí dodržovat jistá pravidla a už se nikdy nemusíte stydět za své tělo. Budete jej mít opět krásné a štíhlé. Jako ženy to jistě oceníte, protože si opět budete připadat elegantně, svůdně a sexy! To si přeci přeje každá z nás, a pokud ne, tak alespoň oceníte shození kil po zdravotní stránce, což je vlastně ještě ve své podstatě důležitější než vzhled. Častěji nás ale právě vzhled přivede k hubnutí.

Nastartujte opět svůj metabolismus

Chcete prožít novou metodu hubnutí? Pak je zde proteinová dieta, která je založená na bázi proteinů, ale také bílkovin, a co je hlavním, málo tuků a sacharidů, abyste tělo nepřetěžovaly a také nezatěžovaly zbytečně těžkými látkami, proto je také nutná úprava jídelníčku.

Nižší váha potěší každého

Základ je jednoduchý, v těle se navodí stav zvaný ketóza, což je naprosto přirozený jev a navodí se pouze tím, že trochu pozměníte svůj jídelníček a budete jíst více proteinů, které se díky upravené stravě do vašeho těla budou dostávat ve větší míře. Ničeho se však nemusíte obávat, protože budete mít i dostatek všechno ostatních látek a vitamínů či minerálů, které jsou pro tělo nezbytně nutné. Navíc při této metodě opravdu nehladovíte, protože máte jídlo několikrát denně, například čtyřikrát i pětkrát. Všechno záleží na tom, v jaké fázi se budete pohybovat.

Hubnutí je hračka

Po nějakém čase, když budete dodržovat stravování, se můžete těšit na spoustu různých druhů jídel. Budete mít přísun zeleniny, ale i ovoce v určité míře, mnoho druhů masa, dále spoustu ryb, ale i přílohy, takže luštěnin apod.

Lze to i jednodušším způsobem než se mučit hladověním

Vaše tělo opět získá úžasnou kondici a navíc ještě budete mít dobrý pocit a skvělou náladu, protože vaše tělo projde detoxikací. V tomto ohledu se upravuje zdravotní stránka. Máte pak lepší krevní testy, snižuje se cholesterol, tlak a mnoho dalšího.