Myslím si že, muži to mají opravdu někdy skvělé. Je prima být mužem? Ženy mívají taky někdy v něčem hodně přednost. Já vím, že ženy jsou v dnešní době opravdu hodně emancipované a nechtějí, aby muži nám v něčem pomáhali. Jenomže já jsem taková, že zastávám spíše ten starodávný postoj. Ale baví mě to a líbí se mi to. Takže mě třeba by asi například vadilo, kdybych viděla muže, jak třeba myje okna nebo vysává koberec anebo myje nádobí. No, možná tedy sice to nádobí bych zkousla, třeba kdyby griloval, že by si to chtěl po sobě uklidit, aby se neřeklo.

Ženy často muže nechápou.

Protože znám případy, kdy muži na zahradě grilují s přáteli a někteří si dokonce taky po sobě umí umýt nádobí. Zázrak? Je to docela pěkné. Jenomže já bych nepotřebovala, aby můj muž třeba myl dvakrát denně nádobí. Protože já nádobím myji čtyřikrát denně. Nebaví mě, když mám potom horu nádobí ve dřezu. Takže radši umyji čtyřikrát denně nádobí, kterého bude o dost méně než najednou opravdu velkou hroudu nádobí.  A podle mého názoru by ženy měly zastávat takovéto pravidlo, že hlavní úklid dělají ženy.

Muži jsou někdy líní.

Co vy na to? Já vím, že se na mě asi ty emancipované ženy budu opravdu hodně zlobit, ale já ve svém okolí opravdu neznám ženu, která by se mnou souhlasila. A některé ženy říkali, že to mají půl napůl, že taky chtějí, aby muž doma uklízel. A já to samozřejmě chápu. Co já ale sice chápu úplně, tak fakt, aby si muž udržoval opravdu půdu, a hlavně garáž v pořádku. Tam bych mu vůbec neuklízela, protože mi přijde, že garáž je vysloveně mužské místo. Muž tam taky chodí často dělat oslavy s kamarády, mně se většinou nechce. Vůbec mi to nevadí, jde mi hlavně o to, aby nedělali velký rachot a taky aby si to přítel potom v garáži opravdu pořádně uklidil. Já vážně nemám moc ráda bordel, skoro ho nesnáším. Takže to snad pánové pochopí a budou čistotní.