Když je internet taková obří síť, určitě se tam musí skrývat spousta perel, jenomže sehnat je na jedno místo není žádná legrace, a proto jsem si tu práci dal za vás.

Například, když umíte trochu anglicky a potřebujete se něco naučit, podívejte se na stránku Coursera.org. Najdete tam spoustu kurzů a to nejenom týkajících se vědních oborů, informačních a komunikačních technologii nebo businessu. Najdete tam také kurzy o osobním rozvoji jako například: jak se naučit učit.

Pokud máte zájem ve videohrách, server G2A.com vás určitě nezklame. Najdete tam nízké ceny a vysokou spolehlivost. Pokud budete váhat, jestli provést nákup bez G2A shieldu, za který se připlácí nemalá částka, poradím vám, že komunita tuto funkci využívá jen málo a podvody jsou velmi neobvyklé. Stačí, když budete nakupovat od prodejce s vysokým hodnocením a není se čeho bát.

Pro hračičky bude určitě zajímavá stránka Vat19.com, která má i vlastní youtube kanál. Je tam spousta zajímavých a neobvyklých věcí, a na jejich promo-videa je doopravdy zábava koukat.
Můžete tam objevit například obřího gumového medvěda (jedlého, samozřejmě), který váží přes
11 kg! A spoustu dalších věcí, jejichž objevování nechám na vás.

Fascinující je také stránka TED.com, na které se nachází spousta velice zajímavých přednášek týkajících se zajímavých lidí, sociálních problémů atd. Já například nedávno viděl přednášku
o člověku, který vydržel okolo 15 minut pod vodou bez jediného nádechu. Tahle stránka určitě stojí za pozornost.

Nakonec je tady pár hloupostí, které se dají dělat s Googlem. Zkuste napsat do vyhledávání
1.do a barrel roll
2.ZergRush
3.the answer to life the universe and everything (pro fanušky sci-fi)

Na další budete potřebovat najet na stránku google com, kvůli tlačitku „zkusím štěstí“
4.find Chuck Norris a poté klikněte na zmiňované tlačítko
5.Google Gravity a klikněte na „zkusím štěstí“