V životě každého muže je jedna žena, která bude pro něho nejdůležitější bytostí na světě, po celý jeho průběh. Je to současně první žena, ke které se muž začne chovat s láskou, pokorou a slušností, ke které vzhlíží a váží si ji a na kterou nedá pochopitelně dopustit za žádných okolností. Tou ženou je jeho matka, která z jeho života jen tak nevymizí.
A díky tomu, jak mu na ní záleží i důkladně přemýšlí nad tím, jakou „nevěstu“ jí přivede jednou domů ukázat, aby mu ji schválila.
spojení rukou

Holka do vozu i do kočáru

Takových je už poměrně málo, ale ještě pořád se najdou výjimky, které se tímto darem můžou chlubit. Tak jako vaše maminka, tak i vy přemýšlíte chytře a víte, že z krásné holky, která nic neumí a nic se jí nechce dělat, mít po zbytek života nic nebudete.
• Kdysi byly požadavky na perfektní manželku a hospodyňku dané a díky nim byly matky spokojené s tím, že se schopná žena postará o dům a rovněž i o jeho syna.
Aktuálně se na tom nic moc nezměnilo, ovšem dnešní slečny se ne a ne přinutit k práci, čemu i odpovídá skutečnost, že tchyním nejsou jejich snachy sympatické. Budoucí tchyně myslí i na vnoučata a na to, že její syn se potřebuje dobře a dosyta najíst, takže pokud to vaše partnerka nesvede, pravděpodobně s ní u maminky úspěch nesklidíte.
babička s čepicí

Vždy až v pravý čas!

Co není vůbec dobré, je tahat domů „ukázat“ vaši přítelkyni hned ze začátku, kdy ještě sami nevíte, jestli je to ta pravá. Můžete tím vaši vyvolené partnerce ztížit situaci, při udělání dobrého dojmu na vaši maminku, která se bude na příchod „nového objektu“ jejího syna dívat už zpravidla skepticky.
Nespěchejte na seznámení vašich dvou nejmilejších žen ve vašem životě, ale dopřejte čas sobě i partnerce na to, abyste se vzájemně poznali a o něco později seznámili i se zbytkem rodiny, která se stane možná brzy i vaší.
A když se tak už stane, dejte šanci vaší partnerce, aby na vaší maminku zapůsobila stejně ohromně jako na vás.