Každý muž má rád něco jiného a je velmi složité mluvit o nich jako o celku. Někteří muži preferují měkké dárky, parfémy a doplňky, jiní více ocení nářadí či něco do dílny. Přesto existují dárky, které potěší všechny typy mužů.

Dárek spojený s koníčkem

hledící muž

Ať už má muž jako koníček cokoliv, nikdy neuděláte chybu, když mu koupíte nějaký dárek spojený s jeho zálibou.

Pokud si oblíbil nějaký sport, můžete mu koupit nějaké vybavení, oblečení či lístky na jeho oblíbený tým. Milovníky zahrádkaření potěšíte zahrádkářským nářadím, vzácnými druhy rostlin, či terakotovými květináči, kterých není nikdy dost. Jestliže vybíráte dárek pro muže, který rád a často chodí na ryby, sada návnad, pohodlná stolička či nějaký pěkný prut mu jistě vykouzlí úsměv na tváři.

Zážitek jako dárek

Pokud hledáte dárek pro muže, který miluje dobrodružství, zařiďte mu možnost si vyzkoušet nějaký adrenalinový sport. Ať to bude skok padákem či bungee jumping, rozhodně se postaráte o nezapomenutelný zážitek. Skvělým dárkem a zážitkem může být i jízda ve vysněném autě či v nějakém závodním voze po okruhu.

Dárkový koš

dárek pro muže

Přestože se může zdát, že dávat dárkové koše může být poněkud neoriginální, opak je pravdou. Obsah dárkového koše je zcela na vás a můžete ho naplnit čímkoliv. Každý muž má svůj oblíbený alkoholický nápoj, sladkost či pokrm a vy mu můžete všechny jeho oblíbené věci věnovat v jednom velkém balení, takže dárkovým košem můžete snadno dokázat, že ho dobře znáte. Pokud ale nechcete trávit čas kupováním jednotlivých věcí a následně si lámat hlavu s tím, jak dárek zabalit, existují firmy, které to udělají za vás. Na jejich internetových stránkách si pak stačí vybrat dárkový koš, který vám přijde jako dárek pro muže nejideálnější.

Klasika, která nezklame

Vybrat dárek, který ocení muž, je velmi složité. Pokud si stále nevíte rady, jednoduše zakupte oblíbený parfém, kožený pásek či luxusní hodinky.