Bez ohledu na to, v jakém věku se nacházíte, jistě neodmítnete možnost zahrát si jakoukoliv hru, která slibuje zábavu, zážitek, adrenalin a dobrodružství. Úniková hra Hradec Králové enigmaescape.cz má mnoho kvalit a vrhnout byste se na ni měli i vy. Překvapeni budete nejen z dokonale promyšleného scénáře, ale i z místnosti, ve které budete uzavřeni a vaším jediným úkolem bude dostat se ven.
Aby se vám to povedlo, budete muset ovšem vyřešit záhadu, která vás z hlediska logiky nesmírně potrápí.astrologické dokumenty.jpg

..1Pamatujte, že si hra vyžaduje rezervaci

Abyste měli jistotu, že bude místnost volná a čekat jenom na vás, musíte si předem rezervovat termín příchodu. Z pohodlí domova máte možnost provést všechno online nebo si jednoduše zavolat na telefonní číslo.

..2Hrát můžou už děti od 15 let

Nejsou žádné speciální limity, které by určovaly to, kdo se únikové hry může zúčastnit a kdo ne. Platí ovšem, že nejmladšímu hráči by mělo být alespoň 15 let. Je to z toho důvodu, protože se jedná o opravdu náročnou hru, kde je zapotřebí zapojit logické myšlení a veškeré schopnosti, které v sobě máte.
Váš tým hráčů by měl mít 2 až 5 členů. Nepochybujte o tom, že se vám větší počet hráčů vyplatí i z hlediska rychlosti, kdy budete přemýšlet a pracovat efektivně a s pomocí toho druhého.

  • Co vás potěší je i skutečnost, že v případě většího počtu hráčů bude vaše vstupné zahrnovat levnější finanční částku.

..3Samara

V únikové místnosti si můžete zahrát 2 typy her. Jednou z nich je právě Samara – hra o tajemné holce, která za sebou zanechávala mnoho obětí, a to všechno díky zpočátku obyčejné kazetě. Bude na vás, jak se poperete se záhadou ohledně volného pokračování filmu Kruh a zda se dostanete ven ještě předtím, než vám uběhne časový limit, který je 75 minut.zavřené dveře.jpg

..4Dvojitý agent

Bylo pro vás vždy vzrušující hrát si na detektiva, který měl vyřešit nějakou hádanku? V tom případě vyzkoušejte hru s názvem Dvojitý agent, ve které budete muset zjistit, proč se váš kolega náhle ztratil. Aby toho nebylo málo, věděl o tajných informacích, které musíte odhalit a přijít na to, kdo za to všechno může.