Za pojmem elektroinstalační prvky najdeme především všem srozumitelné vypínače a zásuvky. Vypínač slouží k vypnutí nebo zapnutí, tedy ovládání jednoho světelného místa. Zásuvky potřebujeme mít v dostatečném množství v každé místnosti pro zapojení těch přístrojů, které nezbytně potřebujeme. Nestačí nám, aby byly vypínače a zásuvky pouze funkční, chceme také, aby nám dlouho vydržely a krásně vypadaly. Spousta lidí využívá různé designové prvky pro své interiéry, proč tedy nesladit do detailu i tyto ovladače?
hnědá trojzásuvka.jpg

Samé klady a výhody

Zkušený výrobce vsadil na dokonalou kombinaci kvalitních materiálů s moderním designem za skvělé ceny. Nabízené elektroinstalační prvky mají mnoho výhod:

– kvalitní provedení z odolného materiálu

– dlouhá životnost

– minimální nároky na údržbu

– rychlá instalace strojků

– vysoká modularita

– moderní design

– široký sortiment
červená zásuvka.jpg

Díky těmto vlastnostem se nabízené vypínače a zásuvky hodí do každé domácnosti a každý si z nich vybere. Tak se stanou nejen praktickým, ale také krásným bytovým doplňkem. Nadlouho hezké a téměř bezúdržbové, to je sen každé hospodyňky.
dalmatin nad vypínačem.jpg

Velký výběr pro každého

Nevzhledné a nezajímavé vypínače nechme již minulosti, kdy jsme si jich užili dost, protože jednoduše nebyl výběr. Mnoho lidí ani dnes ještě neví, že si nemusí pořizovat pouze klasicky dostupné elektroinstalační prvky. V současnosti si lze již vybrat z mnoha různých provedení, povrchů a barev. Co takhle obhlédnout strojky s leštěnou povrchovou úpravou proti usazování prachu? Samozřejmě je možné dále tyto modely dle vašeho vkusu nebo chuti doladit o různobarevné dekorační rámečky a krycí rámy v široké paletě odstínů barev. Do dětských pokojů pak přidejme veselé samolepky a dekorace a máme hotovo! Úspěch u dětí i návštěv je zaručen.