Je to velké, ovšem ne zas tak moc, jenom podle vaší potřeby. Je to různě barevné. Kombinace si můžete vybrat. Hodí se to vždy k vašemu domu. Malé přístřeší pro terasu nebo jako ochrana před sluníčkem kdekoliv za domem nebo i před ním. Markýza je velice líbivý prvek, který vás svou dokonalostí nikdy nezklame. Výjimečnost na váš dům, která bude užitečná a hlavně praktická, jak pro dospělé, kteří si odpočinou ve stínu, tak jistě i pro děti, které neustále běhají po sluníčku, takže se musejí občas také trochu schovat, aby nedostaly úpal nebo úžeh.

Už dlouho hledáte vhodné řešení pro vaši terasu?

Pak jste jej právě nalezli. Než nějaké neforemné řešení po technické stránce, které by bylo ze skla, které propouští záření nebo z těžkých materiálů, jakými je železo či právě želené konstrukce tak i dřevo je v tomto ohledu často nevhodné, protože trámy zabírají moc místa, tak tuto lehkou konstrukci si právě můžete pořídit kamkoliv i na terasu.

Zastřešení před sluníčkem

Škodlivé sluneční záření jako lidé obvykle tolik nevnímáme. Ovšem pokud se zamyslíme, tak se občas namažeme a jsme si tak jistí, že nám sluneční paprsky nemohou ublížit. Je hezké, když svítí a dává teplo a také příjemný pocit, že je zkrátka na tom světě krásně. Ale pokud je ho příliš, tak může i škodit. Zabraňte těmto negativním vlivům například tím, že si sednete do stínu. Od toho jsou zde markýzy a jsou tím nejúčinnějším prostředkem, který si může na jakýkoliv dům pořídit.

Braňte se před nežádoucím slunečním zářením

Je sice hezké, že nás sluníčko v létě ctí svou návštěvou každý den, ale občas jsme rádi, když se můžeme jako lidé ocitnout ve stínu. V letních měsících jsou dny, kdy je opravdové horko a pokud to trvá delší dobu, tak jsme rádi, když můžeme zůstat někde v chladnu.

Příjemné je, když vylezete z bazénu a necháte se sluníčkem usušit a trochu opálit, ale pokud sedíte s ledovým drinkem a knížkou někde venku, tak chcete mít trochu stínu. Od toho jsou zde právě způsoby, které můžete využít a je to i formou markýzy.