Móda jak víme je velmi proměnlivá. Ve většině případů platí, že co bylo in před pár měsíci, už dávno nahradilo něco jiného. Vidíme to dnes a denně. Květinové zvonáče, tenké obočí, tlusté obočí, háčkované halenky. Spousta módních kousků také odpovídá jen některým stylům a na výběr je toho tolik. Jenomže ne vždy si můžeme dovolit držet krok s módou, ať už z finančních, nebo jiných důvodů. Existují ale i takzvané univerzální kousky, které zkrátka jen tak hned z módy nevyjdou. A právě mezi ně patří kožené kabelky.

kožená kabelka

Jenomže jakou vybrat, aby chvíli vydržela a zároveň nepůsobila tuctově? Zaměřme se tedy na originální kožené kabelky. Zkrátka takové, které vybočují z řady, ale stále je lze využít na více způsobů. První co člověka napadne, jsou návrhářské značky, které si ovšem ne každý může dovolit. Na druhé straně jsou zase napodobeniny a levné koženkové kousky, které se ovšem velmi rychle opotřebují. Ideální volbou tedy mohou být italské kožené kabelky. Jak všichni víme, italská móda je nejen univerzální, ale i stylová, jedinečná a ve většině případů kvalitní.

zajímavá kabelka

Jak si vybrat kabelku?

Nejprve je potřeba určit si požadovaný tvar a velikost. Nosíte u sebe mnoho věcí, nebo spíš oceníte něco lehkého přes rameno, jen na klíče a peněženku. Chcete svůj outfit doplnit něčím jednoduchým, či snad toužíte po divokosti a kreativitě? A co barva? Milujete svěží jarní odstíny, křiklavý neon, nebo jednoduché zemité barvy? Sháníte doplněk, se kterým zazáříte na každém večírku, nebo jen tašku, která vás bude celý den doprovázet? Dávejte pozor na rozměry vámi vybrané kabelky, protože se do ní musí vejít vše, co s sebou běžně nosíte. V případě že vaše kabelka bývá plná nejrůznějších věcí, doporučuje se zvolit takovou, jejíž popruh bude dostatečně silný, a kvalitně přišitý. Protože upřímně, každá z nás nesnáší, když se jí kabelka v nevhodnou chvíli utrhne a vše se z ní vysype. Nakonec je potřeba zvolit prodejce, který se vyzná a nakupuje zboží jen od těch nejlepších výrobců. V poměru cena/kvalita se můžete obrátit třeba na ověřený e-shop Nová kabelka, který nabízí nepřeberné množství kvalitních kožených kabelek už od 499Kč.

A jakou si vyberete vy?