Ztráta sexuální výkonnosti, špatná erekce, neuspokojivý sexuální život a další problémy mohou náhle přijít a s muži dost zamávat. Jak se k tomu postavit?

Chcete mít zase erekci? Máte dost možností, jak toho dosáhnout, ale na co si dát pozor?

Není vůbec neobvyklé, že mají muži problémy v sexuální oblasti. I zcela zdravý jedinec může najednou selhat, může se, se selháním potýkat delší dobu a opravdu to nemusí znamenat nic velmi vážného. Je však zcela jasné, že nejde o příjemný problém, že nejde o nic, nad čím by se dalo přivřít oči. Potíže s erekcí se dají řešit, dost efektivně a pohodlně, navíc je skvělé, že si muž může vybrat, jak se bude léčit, určitě se ale nesmí bát o tom s někým promluvit. Jaké jsou tedy všechny dostupné možnosti?

odhalený muž

Každý může mít problémy, ale důvody se liší

Problémy s erekcí mohou mít opravdu všichni muži, mladí, starší, zdraví i nemocní. Právě důvody, proč ke špatné erekci dochází, se vždycky dost liší, pokud je muž nemocný, léčí se byť jen na vysoký tlak, je třeba všechno prokonzultovat s lékařem. Dostupnými léky na podporu erekce by se totiž sami muži měli léčit jen v případě, že jsou naprosto v pořádku. Jenže zdraví může mít člověk podlomené, aniž by o tom věděl. Přemýšlíte třeba o viagře? Poraďte se vždy s lékařem o možnostech užívání. Generická viagra je dostupná i volně, prodává se na internetu a to bez receptu, jen pod různými odlišnými názvy. Není problém si ji koupit, užít ji, opravdu může s erekcí pomoci, ale je třeba to konzultovat s lékařem. Přece si nechcete ublížit, chcete si pomoci.

dvě ruce

Erekce jako velmi osobní a citlivé téma

Za potíže s erekcí se není nutné stydět, ale upřímně, který muž by to bral sportovně a s humorem? Žádný! Muži jsou takhle nastavení, jenže právě stres a vyčerpání dost často mohou za to, že i zdravý a mladý muž má najednou v intimních oblastech tyto potíže. Pohlížejte na to proto s nadhledem a nestyďte se. Svěřit se je potřeba, doma partnerce ale i lékaři, zvláště pokud potíže přetrvávají po delší dobu. Léky, bylinky, cviky, rady a tipy, všechno můžete vyzkoušet, ale třeba jen jeden upřímný rozhovor a následná snaha partnerky, umí také zázraky. Zkuste to a uleví ? se vám, opravdu.