Už jste to také zažila? Nebo vás to teprve čeká? Přechod neboli menopauza se objevuje kolem padesátého roku života každé ženy. Ovšem mnohdy to může být i dříve a zaznamenáváme příznaky už kolem čtyřiceti let. U každé ženy je to zcela individuální. Tělu ubývají hormony a proto se také mění. Může vám narůst bříško nebo vám mohou začít vypadávat vlasy.
postel
·         Máte nepravidelný spánek?– to svědčí také o nedostatku hormonů, které se tímto projevují. Hormony nám v těle zkrátka začnou dělat paseku a to především proto, že se ve starším věku začínají pomalu ale jistě přirozeně vytrácet. Je to zcela normální cyklus, ale s tímto spojené projevy jsou pro některé ženy až naprosto šílené a opravdu nevědí co dělat.
·         Cítíte se jako zombie?– ani tento pocit není výjimečný. Občas se totiž mohou projevovat ještě horší pocity. Není výjimkou, že jsme podrážděné, nepříjemné, ale také můžeme mít dokonce až depresi. Změny nálad jsou tak velice častým příkladem toho, jak to s ženou může zamávat, aniž by to jakkoliv mohla ovlivnit. Dokonce se u některých mohou objevovat záchvaty pláče. Zkrátka se necítíme zrovna nejlépe spíše naprosto naopak.

Existují však věci, které vám mohou pomoci

 – těmi máme na mysli některé léčivé přípravky, díky kterým všechny tyto starosti vymizí a vy se opět budete cítit ve své kůži a naprosto v pohodě: https://www.menox45.cz/symptomy-menopauzy.php.
a)      Spolehněte se proto na přírodu.– čistě na bázi přírodních výtažků z rostlin ale také například z rostliny Maca vám pomohou, abyste se opět cítila dobře. Pro duševní zdraví ženy je to velice důležité.
lůžko
b)      Díky příznakům se totiž celé rodině a všem oddalujete. – není snadné, abychom si pomohly, ale určitě není dobré zvolit syntetickou náhradu řešení. Je to samozřejmě na každé z nás, ale přírodním procesem zkrátka nezabráníme a čas nejde nikdy vzít zpátky.

Opět budete mít na všechno chuť!