Vašim nohám není jedno, čeho se dotýkají, na povrchu, po kterém každý den chodíme, velmi záleží. Jako ochrana slouží boty, ty však nejsou pohodlné a ve chvíli, kdy můžeme, se jich rádi zbavíme. To platí především doma. Chodit bosí, je to nejlepší co pro své nohy a celé tělo můžeme udělat.

ložnice

Aby však člověk doma mohl chodit bez obuvi, chce to kvalitní povrch. Kvalitní, ale zároveň i vzhledný. Potřebujeme totiž také to, aby ladil se zbytkem interiéru, když je každý dne na očích. Od takto zatíženého povrchu také očekáváme snadnou údržbu. A zátěž je to někdy opravdu velké. Nejen chůze, ale i posouvání židlí či pády nejrůznějších věcí působí na životnost povrchu.

Podlahy, které skloubí kvalitu, životnost, pohodlí i pěkný vzhled

Vybírat tedy musíme opravdovou kvalitu, při které zhodnotíme všechna naše kritéria. Vinylové plovoucí podlahy poskytují přesně to, co hledáme a očekáváme. Skloubí v sobě dostatečnou kvalitu a odolnost, kterou poskytuje například klasická dlažba, příjemný povrch a jakousi měkkost, při běžných podmínkách zaznamenanou u koberců, a snadnou údržbu. Je to tedy velmi moderní a praktické řešení.

A co víc, díky voděodolnosti může být tento typ podlahy použit i v místnostech, kde to nebývá běžné, tedy v kuchyni či koupelně. Uvidíte, jak celou místnost projasní a dodají zcela nový rozměr.

podlaha

Montáž bez odborníka

Jistě vás pak potěší, že i samotná pokládka je velmi snadná a netřeba odborné pomoci či dokonce montáže. Průměrně zručný člověk to zvládne sám za pomoci tužky, metru a zalamovacího nože. Tyto podlahy jsou totiž vybaveny unikátním patentovaným zaklikávacím systémem a velmi snadno do sebe zapadají. Zapomeňte na lepení a složité pokládání.

Vybírejte z široké nabídky barevných odstínů a imitace dřeva. V interiéru následně zavládne vzdušný a přírodní vzhled, přesto moderní a stylový. Vaše nohy vám poděkují. Nikdy dřív nebyla bosá chůze u vás doma tak příjemná.