Kvalitní potisk textilu není určen pouze pro výrobu reklamních triček či propagačních čepic a tašek, ale můžete jej využít i v případě, že Vaše firma šije originální oblečení či jiné látkové doplňky a můžete je tvořit z opravdu originálních materiálů obarvených podle Vašich představ a s nejrůznějšími vzory, jaké nikdo jiný nemá. Na jakoukoliv látku Vám vytvoříme vzor, jaký si Vy sami přejete. Také již na hotové oblečení Vám můžeme doplnit informace o jeho velikosti či možnostech praní.
potisky
Jak vidíte, potisk textilu jde využít i v jiných oblastech. Každý z Vás si může u nás nechat vytvořit originální vzor na jakoukoliv látku z nejrůznějších materiálů. Vyhovíme jak malým tak i velkým zakázkám. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a všechno s Vámi projednáme do posledního detailu. Využíváme služeb výtvarníků, kteří nám pomáhají zpracovat návrhy. Vyjdeme Vám maximálně vstříc ve Vašich požadavcích.
látky
K potisku textilu využíváme velmi moderních technologií a vysoce kvalitních barev, které jsou stálobarevné a vydrží stovky vyprání beze změny. Vám stačí jen sednout k počítači a poslat nám Vaši předlohu a my už se o všechno postaráme. Ať už tedy chcete jen dodat na trička informace o velikostech nebo chcete vytvořit reklamní trika pro svou firmu či pro nějaký produkt či projekt nebo chcete třeba vánoční kravaty, nic pro nás není nemožné. Vytvoříme Vám opravdu jedinečné a originální vzory na každé látce.
Díky kvalitnímu a spolehlivému potisku textilu můžete Vy sami tvořit doplňky a různé oblečení z opravdu originálních látek s originálními vzory. Proto neváhejte a využijte naší skvělé nabídky. Také můžete využít našich služeb v oblasti propagace a to díky naší nabídce reklamních triček a tašek. Tak už na nic nečekejte a přijďte k nám.